درباره من بیشتر بدانید!

من مهری سلماسی، متولد شهر آرزو ها یعنی تهرانم؛ خب از اونجا که میدونم وقت ندارید و سرتون هم خیلی شلوغه خلاصه ای از خودم براتون میگم:

من یه برونگرایِ درون ریزِ احساسی و آرمان گرا هستم، خب داستان من و شیرینی پزی به خیلی قبل تر یعنی دوران کودکی من بر میگرده که با کتاب بانو رزا منتظمی شیرینی میپختم و در طی این سال ها نزد اساتید بزرگ این رشته مثل بانو ساناز مینایی و بانو سمیرا جنت دوست و….. کسب مهارت و تجربه کردم.

در حال حاضر در کنار شغل اصلی خودم که جلوتر توضیح دادم، در این سایت قصد دارم تا مهارت ها و تجربیات ارزشمندی که از سال 1365 کسب کردم را به شما عزیزان آموزش بدم.

داستان شغلی من

من از سال 79 در یکی از بانک های کشور مشغول به کارم همانطور که در بالا هم گفتم علاقم به حدی به شیرینی پزی و آشپزی زیاد بود که در کنار کارهای بانک در زمینه مورد علاقم نیز دوره های فراوانی به شرح زیر گذروندم. همزمان شاغل، مادر ، دانشجو، همسر، فرزند بودن مهارت استثناییه که فقط ما خانوما از پسش برمیاییم و نیاز به برنامه ریزی و عشق داره، امیدوارم که مطالب آموزش داده شده در سایت به همه شما عزیران کمک کنه که بتونید یه زندگی شاد تر، خانواده صمیمی تر و روابط جذاب تری داشته باشید.

دوره های گذرانده شده

در سال 92 در کارگاهی از آموزشگاه سیاحان مروارید آسیا شرکت کردم که در آن کارگاه، نحوه پخت تمامی مدل های نان فانتزی را یادگرفتم.

در آموزشگاه بسیار خوب پانیذ، دوره کباب را نزد استاد قربان پور گذروندم و فینگرفود را خصوصی از ویدا جان آموزش دیدم.

در سال 93 در کارگاهی از آموزشگاه سیاحان مروارید آسیا شرکت کردم که در آن کارگاه، نحوه تهیه دسر های ایتالیایی و کافی شاپی را یادگرفتم.

در سال 92 در کارگاه آموزشی ژله تزریقی شرکت و این مهارت را یاد گرفتم.

مدرک فنی حرفه ای در زمینه مربی گری میباشد که من در سال 98 این مدرک رو دریافت کردم.

در سال 73 در رشته حسابداری در دانشگاه پیام نور مشغول تحصیل شدم و در سال 78 با موفقیت این رشته را به پایان رسوندم و فارغ التحصیل شدم.

همزمان با ورود پسرم به مدرسه و در سال 84 بعد از 5 سال کار در بانک، در رشته ارشد حقوق اقتصادی و مالی، موسسه علوم بانکی بورسیه شدم و بعد از 3 سال فارغ التحصیل شدم.

در سال 97 در دوره های نفوذ کلام و شخصیت شناسی استاد حدادیان شرکت و موفق به اخذ مدارک دوره از موسسه GRS انگلستان شدم.

بنا به علاقه شخصی و اینکه بتونم خودم از پس کارای آرایشی خهودم بر بیام در سال 90 در این دوره شرکت کردم و موفق به اخذ دیپلم آرایش از سازمان فنی حرفه ای تهران شدم.

در سال 90 در رشته گریم نزد استاد جلال الدین معیریان، آموزش و موفق به کسب گواهینامه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شدم.